O nás

Amtest Czech Republic s.r.o. je součástí skupiny Amtest Associates, která v letošním roce slaví 40. výročí od svého založení. Společnost se od svého založení věnuje prodeji a servisu zařízení v oblasti výroby elektroniky a polovodičů v celém regionu střední Evropy.

Firma Amtest Czech Republic s.r.o. se zabývá prodejem, servisem a školením v oblasti technologií povrchové montáže (SMT) - sítotisky, osazovací automaty, přetavovací pece, selektivní lakovací automaty, automatické dispenzery, automatické optické inspekce, automatizace, BGA/SMT opravárenské stanice desek plošných spojů, spotřební materiály a pod. Naši technici jsou školeni přímo u výrobců ve výrobních závodech v zahraničí. Jednou z našich předností jsou exkluzivní smlouvy o zastoupení u většiny zastupovaných výrobců na našem území.

Mezi našimi významnými zákazníky jsou v České republice jak nadnárodní elektrotechnické společnosti s nepřetržitým provozem, tak i výhradně české firmy s velkým důrazem na flexibilitu. V případě Vašeho zájmu jsme schopni zajistit návštěvu referenční instalace.